MALATYA

-1°C

GALERİ

REZERVASYON

Restaurant ve Cafe

Sınırsız ve kusursuz servisimizle muhteşem baraj gölü ve havuz manzarası eşliğinde restorantmızda yemeğinizi afiyetle yiyebilirsiniz. Menüdeki her seçenek damak zevkinizin yanında görselliği ile de sizi büyüleyecek. Teras Kafe de kahvenizi içerken eşinizle dostunuzla sohbetinizi derinleştirebilirsiniz. Göl serinliğinde yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Havuz bar da, buz gibi içecekler, yaş pastalar, cispler, dondurmalar ve daha nice eğlenceli yiyecek içecekler beş yıldızlı otel çeşitliliğinde. Havuz barda bulunan langırt, hava hokeyi ve basketbol oyun parkuru ile aquacity'de canınız hiç sıkılmayacak.

Teras Cafe

Akşam serinliğinde Aquacity teras cafede, eşsiz baraj gölü ayaklarınızın altında. 1.500 m2 büyüklüğü ile, grup toplantıları ve aileler için rahat bir dinlenme ortamı sunuyoruz. Teras cafe'de yiyecek-içecek servisi, havuz bardan bağımsız olarak sunulmaktadır.

Havuz Bar

Sıcak-soğuk içecekler, bol vitaminli meyve suları, yaş ve kuru pastalar, yöresel tatlılar, dondurmalar, taze atıştırmalıklar, cipsler ve daha neler neler... Havuz barda eğlence için langırt, havalı masa hokeyi ve basketbol ile yiyin, için, eğlenin. Ağız tadı ile bir eğlence için Aquacity'yi tercih edin.

Restaurant ve Cafe

Restorant ve Cafe bölümü zengin menüsü ile sizleri misafir etmek istiyor.Sizler için zaman zaman canlı müzik etkinlikleri gerçekleştirerek günün stres ve yorgunluğunu atabileceğiniz müzik eşliğinde yemeğinizi yiyebileceğiniz ve ailenizle dostlarınızla ya da yalnız keyifli vakit geçirebileceğiniz bir mekan sizleri bekliyor. Açık büfe kahvaltı servisimizde en lezzetli sebzeler, meyveler sizleri bekliyor olacak. Günü neşeli ve enerji dolu şekilde geçirmek için sizleri Açık Büfe Kahvaltımıza bekliyoruz.

Restoran ve Cafe Menü

Aqua City Malatya olarak misafirlerimizin bütün ihtiyaçlarını düşünüyoruz. Leziz çorbamız, serpme kahvaltımız, soğuk mezelerimizle damak tadınıza hitap ediyoruz.