MALATYA

-1°C

GALERİ

REZERVASYON

ÖZEL ETKİNLİKLER

Tesisimizde, düğün&sünnet gibi organizasyonlar yanında, doğum günü kutlamaları, mezuniyet kutlamaları, kadınlar matinesi, mevlit,... gibi özel etkinlikler için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tesisimiz salı günleri yalnızca bayan müşterilerimize hizmet vermektedir. Tesis alanımız, su kaydırağı, yetişkin yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, aqua park gb. su parklarının olmazsa olmaz bileşenlerinin yanında yiyecek ve içecekte firmamıza özel lezzetleri tadabileceğiniz restaurant - cafe gb. bölümlerden oluşmaktadır. Alka Aquacity Malatya "Malatya'da eğlencenin adresi"


RESMİ - DİNİ BAYRAM

Cumhuriyet Bayramı organizasyonu, 23 Nisan Organizasyonu, Ramazan bayramı, kurban bayramı, mevlit Organizasyonlarınızda Malatya Aquacity geniş, ferah ortamı, uzman ve güler yüzlü personeli ile hizmetinizde... Malatya Aquacity, resmi ve dini bayram organizasyonlarınız için 1000 kişilik kapasitesi, yüzme havuzları ile ister eğlence odaklı yada çok amaçlı organizasyonlarınız için bütün Malatya halkına hizmet vermekten onur duyacaktır.

DOĞUM GÜNLERİ

Doğum günlerinizi sizin için unutulmaz anlara dönüştürüyoruz. Eşinizin doğum günü, yada çocuğunuzun. En sevdiklerinize bu çok özel anın kendisi için çok özel olduğunu his..

DEVAMI

YÜZME KURSLARI

Aylık üyelikler şeklinde düzenlenen yüzme kursu çalışmaları her havuzda farklı zaman dilimlerinde yapılmaktadır. Yetişkin ve çocuk yüzme kursu eğitimleri üç basamaktan ol..

DEVAMI

ÖZEL GÜNLER

Anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü, sevgililer günü... Malatya Aquacity olarak bütün özel günlerinizi unutulmaz anlara dönüştürüyoruz.

DEVAMI

RESMİ - DİNİ BAYRAM

Cumhuriyet Bayramı organizasyonu, 23 Nisan Organizasyonu, Ramazan bayramı, kurban bayramı, mevlit Organizasyonlarınızda Malatya Aquacity geniş, ferah ortamı, uzman ve gül..

DEVAMI