MALATYA

10°C

GALERİ

REZERVASYON

Havuzlar ve Kaydıraklar

Yazın vazgeçilmez eğlencesi havuz ve kaydıraklar... Alka Aquacity Malatya'da eğlenmeniz için yeteri kadar havuz ve yeteri kadar kaydırak var. Yazın sıcak günlerinde serinlemek için bizi tercih edebilirsiniz, ailenizle güzel bir gün geçirmek için bizi tercih edebilirsiniz, arkadaşlarınızla unutulmayacak bir gün yaşamak için bizi tercih edebilirsiniz, bronzlaşmak için bizi tercih edebilirsiniz, yüzme öğrenmek için bizi tercih edebilirsiniz, çocuklarınıza yüzme öğretebilirsiniz, aquapark kaydıraklarında adrenalin için bizi tercih edebilirsiniz, çocuklarınıza deniz ortamı yaşatmak için bizi tercih edebilirsiniz, yeme yerken havuzbaşı keyfi yaşamak için bizi tercih edebilirsiniz, kısacası stresten uzak güzel bir an yaşamak için bizi tercih etmeniz için bir çok neden var. Eğlencede tek tecihiniz Alka Aquacity Malatya. Üstelik tesisimize gelirken çanta hazırlamanıza gerek yok. İhtiyacınız olan herşey mağazamızda var. Hemen gelin.

YETİŞKİN TÜRBÜLANS HIZLI KAYDIRAK

Türbülans kaydırağımız ile adrenalin dolu dakikalar yaşayacak, bireysel olarak eğlencenin zirvesine ulaşacaksınız. Kaydırak botu ve pedleri ile daha fazla hız, daha fazla adrenalin sizleri bekliyor. Aquacity Malatya olarak su eğlencelerinde Malatya'nın en hızlı türbülans hızlı kaydırağını tatil severlerin beğenisine sunmaktan ve değerli misfirlerimizin mutluluk ifadelerini görmekten büyük mutluluk yaşamaktayız.

YETİŞKİN HALI KAYDIRAK

Gruplar halinde kayabileceğiniz geniş tip aile kaydıraklarımızla, unutamayacağınız bir gün geçireceksiniz. Aileler; fırsatı siz de kaçırmayın. Gençler; arkadaşlarınızı getirmeyi unutmayın…

YETİŞKİN VİRAJLI AÇIK KAYDIRAK

Daha sakin kaymayı sevenler için tesisimizde seçenek mevcut. Kendi başına kaymayı sevenler, yalnız takılanlar, hızdan pek hoşlanmayanlar için ideal bir kaydırak.

ÇOCUK HALI KAYDIRAK

Çocuklarımızın arkadaşları ile doya doya gruplar halinde kayabileceği, çığlıklar atıp eğlenecekleri bir kaydırak. Çocuklarınız bu kaydıraktan inmeyecek. Ebeveynler de havuzun tadını çıkaracak. Çocuklarınız arkadaşlarını getirmeyi unutmasın…

ÇOCUK KISA KAYDIRAK

Kargaşayı sevmeyen, hızlı kaydıraktan hoşlanmayan, küçük çocuklarınız için ideal bir kaydırağımız. Bırakın çocuğunuz havuzun ve güneşin tadını çıkarsın.

ÇOCUK TOP HAVUZU, KURU KAYDIRAK ve TRAMBOLİN

Çocuklarımız için eğlence seçeneklerini çeşitlendirdik. Çocuk havuz kaydıraklarımızın yanı sıra, kuru kaydırak, top havuzu ve trambolin oyun alanı ile, çocuklarınızın tekrar-tekrar gelmeyi arzulayacağı bir mekan oluşturmaya çalıştık. Çocuklar için özel hazırlanmış çalışma masaları ve sandalyeler ile, onları rahat ettirecek eğlence alanları hazırladık.

ÇOCUK HAVUZU YENİ

Bayanlara özel aile havuzumuzun içerisinde çocuklarımızı da unutmadık. Yeni çocuk havuzumuz; 5*10*0.5 metre derinliğinde olup ayrıca çocuk oyun alanları mevcuttur.