MALATYA

-1°C

GALERİ

REZERVASYON

Havuzlar ve Kaydıraklar

Malatya'da tatil ve eğlencenin adresi Aqua City Malatya. Malatya'da tatil arayanlar günübirlik bir tatil için Aqua City Malatya sizleri bekliyor. Malatya Aqua City göl manzarası ve tertemiz doğası ile Malatya tatil yerleri kategorisinde tatil arayan bütün Malatyalılara hizmet vermektedir. Ayrıca yaz tatil eğlencesinin vaz geçilmez unsurları havuz ve kaydıraklar ile Malatya tatil eğlencesini katlıyoruz. BAYANLAR HAVUZUNDA 6 YAŞINDAN BÜYÜK ERKEK ÇOCUKLARIN YÜZMESİNE İZİN VERİLMEMEKTEDİR. Yazın vazgeçilmez eğlencesi havuz ve kaydıraklar... Alka Aquacity Malatya'da eğlenmeniz için yeteri kadar havuz ve yeteri kadar kaydırak var. Yazın sıcak günlerinde serinlemek için bizi tercih edebilirsiniz, ailenizle güzel bir gün geçirmek için bizi tercih edebilirsiniz, arkadaşlarınızla unutulmayacak bir gün yaşamak için bizi tercih edebilirsiniz, bronzlaşmak için bizi tercih edebilirsiniz, yüzme öğrenmek için bizi tercih edebilirsiniz, çocuklarınıza yüzme öğretebilirsiniz, aqua park kaydıraklarında adrenalin için bizi tercih edebilirsiniz, çocuklarınıza deniz ortamı yaşatmak için bizi tercih edebilirsiniz, yemek yerken havuz başı keyfi yaşamak için bizi tercih edebilirsiniz, kısacası stresten uzak güzel bir an yaşamak için bizi tercih etmeniz için bir çok neden var. Eğlencede tek tercihiniz Alka Aquacity Malatya. Üstelik tesisimize gelirken çanta hazırlamanıza gerek yok. İhtiyacınız olan herşey mağazamızda var. Hemen gelin. ÖNEMLİ UYARI: Tesisimizde, sağlığınız açısından 50 faktör güneş kremi kullanılması yasaktır. 30 faktör ve altı güneş kremi kullanılabilir.

Yetişkin Yüzme Havuzu ( Bay/Bayan Karma)

Yüzme havuzumuz 24x45 m ölçülerinde, 1.100 m2 büyüklüğündedir. Su derinliği 1.2 metreden 1.7 metreye doğru derinleşir. Havuzumuzun kapasitesi 550 kişi/saattir. Bu havuzu sadece yetişkin bay ve bayanlar ile 12 yaş üzeri gençler kullanabilir. 7-12 yaş arası çocukların ebebeynleri yanlarında olmadan havuza girmeleri kesinlikle yasaktır. 7 yaşından küçükler, ebeneynleri yanlarında olsa bile, sadece çocuk havuzunu kullanabilirler. Yetişkin havuzunu kullanmaları yasaktır. Burada tüm sorumluluk ebebeynlere aittir.

Yetişkin Kaydırak Havuzu (Bay/Bayan Karma)

8x7 m ölçülerinde, 60 m2 büyüklüğündedir. Derinliği 1.3 metredir. Bu havuzda yetişkinler için geniş halı kaydırak, hızlı açık türbülans kaydırak ve açık virajlı kaydırak bulunur. Bu havuzu ve kaydırakları sadece yetişkinler ve 12 yaşından büyük gençler kullanabilir.

Çocuk Kaydırak Havuzu

8x8 m ölçülerinde, 60 m2 büyüklüğündedir. Derinlik 0.8 m dir. Bu havuzda geniş halı kaydırak, ahtapot kaydırak, tavşan kaydırak ve kaplumbağa kaydırak bulunur. Bu havuzu kullanacak 7-12 yaş arası çocuklar, mutlaka ebebeyn gözetiminde olmalıdırlar.

Aile Yüzme Havuzu (Sadece bayanlar ve 7-11 yaş çocuk)

Aile havuzumuz 12.5x28 m ölçülerinde, 350 m2 büyüklüğündedir. Su derinliği 1.4 metredir. Havuzumuzun kapasitesi 175 kişi/saattir. Bu havuzu sadece bayanlar, kız çocuklardan 11 yaşı geçmemiş olanlar kullanabilir. 7-11 yaş arası kı" çocukların ebeveynleri yanlarında olmadan bu havuza girmeleri kesinlikle yasaktır. 7 yaşından küçük çocuklar, ebeveynleri yanlarında olsa bile, sadece çocuk havuzunu kullanabilirler. Yetişkin havuzunu kullanmaları yasaktır. Burada tüm sorumluluk ebeveynlere aittir.

Aile Çocuk Yüzme Havuzu (6 yaşa kadar çocuklar)

Aile havuzumuz yanında yer alan 5x10 m ölçülerinde, 50 m2 büyüklüğündedir. Su derinliği 0.5 metredir. Havuzumuzun kapasitesi 25 kişi/saattir. Bu havuzu sadece bayanlar, kız çocukları ve 6 yaşı geçmemiş erkek çocuklar kullanabilir. Çocukların ebebeynleri yanlarında olmadan bu havuza girmeleri tehlikeli ve kesinlikle yasaktır. Burada tüm sorumluluk ebeveynlere aittir.

Halı Kaydırak

Aqua City Malatya yüzme havuzu keyfini halı kaydırakla çıkarın. Halı kaydırak Aqua City Malatya'da bulunan en özel su kaydırağı ve su eğlencesini doyasıya yaşamanız için tasarlandı.

Açık Virajlı Kaydırak

Malatya Aqua City açık virajlı kaydırak yüzme keyfinize yeni deneyimler ekleyecek. Yüzme havuzuna dönerek inerken hem heyecan duyacak hem de keyif alacaksınız.

Türbülans Kaydırak

Aqua City Malatya sürekli kendini yeniliyor. 2018 yaz sezonunda misafirlerimize kaydıraklı havuzlarda yeni bir bir kaydırakla karşılıyoruz türbülans Kaydırak. Şekil olarak virajlı kaydırağa benzese de türbülans kaydırak da heyecandan çok daha fazla başınız dönecek.

Çocuk Halı Kaydırak

Çocuk halı kaydırak çocuklarımıza özel yüzme havuzumuzda bulunmaktadır. Çocuklarımızın yüzme keyfini arttırıyoruz.

Çocuk Ahtapot Kaydırak

Çocuklarımızın yüzme havuzunda daha fazla eğlenmelerini sağlamak için çocuk ahtapot kaydırağını çocuk yüzme havuzumuza ekledik.

Kaplumbağa Kaydırak

Çocuklarımız çocuk yüzme havuzunda kaplumbağa kaydırak ile yüzme keyfini doyasıya yaşayacak.

Tavşan Kaydırak

Tavşan kaydırak da Aqua City Malatya yüzme havuzunun çocuklara yönelik yüzme eğlencesini daha da artırmaya yönelik çocuk yüzme havuzuna eklemiş olduğu aktivitelerdendir.

Fil Kaydırak

Fil kaydırak çocuk yüzme havuzunda çocuklarımızın yüzme havuzu keyfini katlıyor.

Kurbağa Kaydırak

Kurbağa kaydırak Aqua City Malatya çocuk yüzme havuzunda yüzme aktivitesini çocuklar için daha eğlenceli hale getirmek için çocuk yüzme havuzu kısmına eklenmiş çocuk kaydıraklarındandır.