MALATYA

-1°C

GALERİ

REZERVASYON

Değerli Misafirlerimiz, Kıymetli Malatyalılar,

Alka Aquacity Malatya tesisleri, 20 Eylül 2015 tarihinde Malatya'lı Şamlıoğlu ailesi tarafından satın alınmıştır. Tesis 2016 ve 2017 sezonunda kısmi iyileştirmeler ile hizmet verecek olup, sonraki sezon komple yenilenmiş olarak hizmete girecektir. Tesiste kapsamlı bir yenileme yapmak istiyoruz. Bu amaçla yeni projeler hazırlamaktayız. Amacımız Türkiye'nin sayılı turizm tesislerinden birisini Malatya'ya kazandırmaktır, bunun için çalışacağız. Tesis yenileninceye kadar, halkımıza en iyi hizmeti vermek için gayret göstereceğiz. Bu süreçte göstereceğiniz destek ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Tesisimiz toplam 27.000 m2 üzerine kuruludur. Tesisimizde Restoran, Cafe, yüzme havuzu, kaydırak havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, soyunma-giyinme odaları ve yeşil alanlar bulunmaktadır. Tesisimizde havuz ve kaydırakların toplam müşteri kapasitesi 1.000 kişidir.

Sağlık ve esenlikler diliyoruz. Yaz boyu sürekli görüşmek üzere...

VİZYONUMUZ
• Alka Aquacity’nin en önemli vizyonu; konukları için güzel anılar bırakacak bir hizmet sunmaktır.
• Sürekli iyileştirme süreçleri uygulayarak, sektörde güvenilir ve tanınan bir marka olmak,
• Büyüme ve gelişmeyi sürdürerek, bölgemizin ve ülkemizin kültürüne ve turizm değerlerine katkı sağlamak,
• Yeni şubeler açarak ülke çapında hizmet veren bir zincire dönüşmek.

MİSYONUMUZ
• Değerlerimize önem veren bir işletme olarak, insan kaynağımızı, teknolojiyi ve bilgiyi etkin ve verimli şekilde kullanarak, sürekli istihdam yaratan bir işletme olmaktır.
• Malatya’nın ve ülkemizin tanıtımına ve gelişmesine destek olan bir işletme olmak.